VIDEO: Karel Gott s rozhlasovými symfoniky natáčí píseň Jdi za štěstím

Karel Gott se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu ve studiu S1 na pražských Vinohradech

Zpěvák Karel Gott natočil se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu novou verzi písničky Karla Svobody Jdi za štěstím. Uslyšíte ji v den zpěvákových narozenin.

Zpěvák Karel Gott si opět zazpíval se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Společně s padesátkou rozhlasových symfoniků pod taktovkou dirigenta Jana Kučery natočil novou verzi písničky Karla Svobody Jdi za štěstím. Poprvé ji budete moct slyšet v den 80. narozenin Karla Gotta 14. července 2019 exkluzivně právě na Dvojce.

Karel Gott se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu

Každý ze zpěváků, který zpívá přes 60 let, může mluvit o některé písni z jeho repertoáru jako o té, která symbolizuje jeho cestu a poslání. Pro mě osobně je to právě píseň Jdi za štěstím, proto jsem se k ní chtěl po letech vrátit a dát do ní ze mě něco nového, co jsem právě za svou éru zpěváka populární hudby zažil. Děkuji proto Českému rozhlasu Dvojka, že mi umožnil tuto píseň znovu nazpívat a doufám, že posluchači vyčtou z mého projevu polohu pokory a vynikajících zážitků na mé cestě ke štěstí.
Karel Gott

U příležitosti narozenin Karla Gotta Dvojka připravila také webové hlasování o nejoblíbenější písničku z jeho repertoáru, na webu můžete Karlovi zanechat také vzkaz. V den 80. narozenin pak Dvojka připravuje speciální program. Podrobnosti se dozvíte už brzy.

Karel Gott se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu

Související

  • 80 nej Karla Gotta

    Čtrnáct ambasadorů vypracovalo seznam největších hitů Karla Gotta. Který z nich je ten nej? Pořadí a nejoblíbenější vybrali posluchači Dvojky ve webové anketě.