VIDEO: Karel Gott s rozhlasovými symfoniky natáčí píseň Jdi za štěstím

14. červen 2019

Zpěvák Karel Gott natočil se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu novou verzi písničky Karla Svobody Jdi za štěstím. Uslyšíte ji v den zpěvákových narozenin.

Zpěvák Karel Gott si opět zazpíval se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Společně s padesátkou rozhlasových symfoniků pod taktovkou dirigenta Jana Kučery natočil novou verzi písničky Karla Svobody Jdi za štěstím. Poprvé ji budete moct slyšet v den 80. narozenin Karla Gotta 14. července 2019 exkluzivně právě na Dvojce.

Karel Gott se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu

Každý ze zpěváků, který zpívá přes 60 let, může mluvit o některé písni z jeho repertoáru jako o té, která symbolizuje jeho cestu a poslání. Pro mě osobně je to právě píseň Jdi za štěstím, proto jsem se k ní chtěl po letech vrátit a dát do ní ze mě něco nového, co jsem právě za svou éru zpěváka populární hudby zažil. Děkuji proto Českému rozhlasu Dvojka, že mi umožnil tuto píseň znovu nazpívat a doufám, že posluchači vyčtou z mého projevu polohu pokory a vynikajících zážitků na mé cestě ke štěstí.
Karel Gott

U příležitosti narozenin Karla Gotta Dvojka připravila také webové hlasování o nejoblíbenější písničku z jeho repertoáru, na webu můžete Karlovi zanechat také vzkaz. V den 80. narozenin pak Dvojka připravuje speciální program. Podrobnosti se dozvíte už brzy.

Související

  • 80 nej Karla Gotta

    Čtrnáct ambasadorů vypracovalo seznam největších hitů Karla Gotta. Který z nich je ten nej? Pořadí a nejoblíbenější vybrali posluchači Dvojky ve webové anketě.