Mimo rozhlas:
Narodila jsem se jako čtvrtá dcera široké, divadlem podmíněné rodiny. Co do biologické a genetické předurčenosti jsem ovlivněna nejen právě dědící se láskou k divadlu, ale také krví španělskou a německou. Jako správný blíženec jsem se už v dětství věnovala nejrůznějším zálibám, jako byl klavír, balet, rytmika, flétna, výtvarka, step, francouzština.
A zcela proti očekávání „správného blížence“ jsem u lecčeho i dlouhá léta vydržela. Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu hereckou v Praze Michli, obor herečka/moderátorka. V prosinci roku 2006 jsem se vdala a v červnu 2007 se nám narodil syn Antonín.
Miluji a hraji divadlo, občas se objevím i v televizním pořadu, seriálu a třeba i ve filmu. Jsem taky patronkou několika organizací, jako je Veselý senior nebo dětského oddělení Slezské nemocnice v Opavě.
Co mě baví:
Mám ráda štrúdl, ledovou sprchu a hvězdnou oblohu. Nemám ráda rýmu, zabedněnce a odpadky. Ráda stojím na břehu moře, nerada stojím ve frontě v supermarketu. Líbí se mi, když se druhý usmívá a nelíbí se mi, když mi metro ujede před nosem.
Všechny články
-
Povolání šéfredaktora jsem si vymyslel, přiznává s úsměvem Julius Lukeš ml., lékař a cestovatel
„Čím bizarnější stát, tím je náročnější se do něj dostat,“ prohlašuje Julius Lukeš ml. v Blízkých setkáních.
-
Na osud už se nezlobím, říká rodinná koučka Tereza Robinson. Jsem šťastná aspoň za ty děti, co mám
Rodinná koučka Tereza Robinson pomáhá lidem s různými životními příběhy. Díky tomu svému také rodinám s hendikepovanými dětmi.
-
Pečení mám jako koníček. Cukrařina jako živobytí je velká dřina, říká Zdeněk Tokár z Peče celá země
„V laboratoři člověk musí být přesný a profesionální. I cukrařina vyžaduje jistou přesnost, ale já jsem ten typ, který se ne vždy drží receptu,“ přiznává bioanalytik.
-
Zounar, Kněžíková, Bílková, Žbirková, Slavík. To nejlepší z Blízkých setkání uplynulých dní
Sestřih toho nejlepšího z vysílání uplynulých dní. Moderují Tereza Kostková a Adéla Gondíková.
-
České ženy jsou výborné sládkové, tvrdí Martina Ferencová, výkonná ředitelka Českého svazu pivovarů
V rámci projektu Kde se pivo vaří představil svaz české sládkové. „Ženy v pivovarnictví jsou úžasné a baví je to,“ myslí si Martina Ferencová.
-
Nikdy není na nic pozdě. Pokud člověk má nějakou touhu, tak za ní má jít, myslí si Václav Vydra
„Ta hra je dobrá a my ji s Janou Paulovou hrajeme rádi. Je k smíchu i zamyšlení.“ Tak popisuje Václav Vydra novou komedii Nikdy není pozdě, kterou hraje v Divadle Kalich.
-
Meky složil svojí budoucí ženě písničku. „Brala jsem to jako normál,“ říká dnes Kateřina Žbirková
„Ten song vznikl asi půl roku po našem seznámení, kdy už se vztah zintenzivnil a Meky seděl v Bratislavě a bylo mu smutno,“ prozrazuje Kateřina Žbirková v rozhovoru.
-
Zachránit člověka z potápějícího se auta není tak snadné, jak to vypadá ve filmu, říká policistka
„Na té práci mě nejvíc baví výslechy. Většinou vyslýchám ty, kteří něco viděli a tam bývá nejvíce poškozených,“ popisuje v Blízkých setkáních policistka Barbora Bílková.
-
Ráda zpívám ve sprše, je tam dobrá akustika, pochvaluje si operní pěvkyně Kateřina Kněžíková
Jak vypadá operní manželství pěvkyně Kateřiny Kněžíkové a Adama Plachetky? „Zas tak hlučné to není,“ ujišťuje s úsměvem pěvkyně v Blízkých setkáních.
-
Soulož vám moc kalorií nespálí, běžte raději se psem, radí herec a bojovník s nadváhou Martin Zounar
„Je jedno, jestli si dáš jablko nebo cukr do kávy. Tělo si řekne. Já večeřím i v 11 hodin,“ ujišťuje. „Aby člověk třeba od šesti hodin nejedl je mýtus. To je pak hlad.“
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »