„Anorektických blonďáků už bylo dost,“ vtipkuje Václav Kopta. Na Dvojce bude mít pořad

15. březen 2019

Veřejnosti nebyl několik let na očích. Živil se psaním, reklamou, muzikály, hrál v Semaforu. Nově bude na Dvojce moderovat. Můžete s ním prožít Zlaté časy.

„Zřejmě jsem svým typem objevil díru na trhu. Anorektických blonďáků už bylo příliš,“ vtipkuje v rozhovoru, kde představil svůj nový pořad Zlatý časy. „Budu posluchače provádět hudbou svého mládí, vzpomínkami a historkami. Můj otec Pavel Kopta znal několik generací zpěvaček a zpěváků.“

Zhýralý textař

Texty píše i on. Pokoušel se o ně už v mládí. „Bylo mi patnáct, vypadal jsem na třináct, a psal jsem zhýralé texty o pivu.“ S moderátorkou Terezou Kostkovou se bavil i o své vášni pro řízení autobusu.

Peskování za uniformu řidiče

„Doma jsem si hrál pořád na řidiče, až o mě rodiče měli strach.“ Uniformu řidiče obléká i na Štědrý večer. „Jsem za to peskován. Mé dcery v době puberty byly schopné jíst ve sklepě, ale pod pohrůžkou, že přijdou o dárky, to přetrpěly.“

Oblékne uniformu i na předávání Českého lva? Jak bude vypadat Revizor v jeho podání s Pavlou Tomicovou? Více uslyšíte ze záznamu.

autoři: Tereza Kostková , zk

Související