Všem soutěžícím přeju, ujišťuje Dagmar Jandová alias Kvízová dáma

23. březen 2023

Začínala ve vědomostních pořadech jako soutěžící. Dnes stojí proti nim. „Je mi líto, když někdo podá dobrý výkon v prvním kole a v druhém to pokazí nervozita,“ svěřuje se v Blízkých setkáních. Co jí v životě nejvíc dostane? Proč je jejím neoblíbeným číslem 17? Je pravda, že s ní nikdo doma nechce hrát deskové hry? Souhlasila se změnami od televizních stylistů? Co píše pro děti?

Dřív se sama účastnila nejrůznějších vědomostních soutěží. „Nejvíc mě bavilo Nejslabší, máte padáka. Tam se mi dařilo a na to vzpomínám ráda. A nejhorší? To bylo moje první Riskuj. Tam jsem stála, že by se ve mně krve nedořezal, a bála se něco říct.“  

Dnes stojí na druhé straně barikády v soutěžích Na lovu a Superlov. „Všem soutěžícím přeju,“ ujišťuje. „A my Lovci jsme skvělá parta. Chodíme na nejrůznější akce, hrajeme kvízy a vzájemně se trénujeme. Jsme takhle postižení,“ žertuje Dagmar Jandová.

Je meteoroložkou a dnes je díky televizní soutěži její tvář známá. „Je příjemné, že mě lidi poznávají. Oslovují mě ti, kterým se pořad líbí. A naše divačky jsou hodné a posílají mi brože. Abych si je užila, nosím je třeba do divadla. Chci jim poděkovat. Je to milé,“ uzavírá Dagmar Jandová.

autoři: Tereza Kostková , eh

Související