Neměla jsem ambici se vdát, ale mít psa, vzpomíná se smíchem herečka Tereza Bebarová

5. leden 2023

„Neměla jsem ambici mít partnera. Mamince jsem říkala: Já se nevdám, ale budu mít psa.“ Jak přiznala před publikem v Radiocafé Vinohradská 12 inspirovala ji prý fotka v časopise s paní v krásném kabátu a s dalmatinem v klíně. Peče pro rodinu? Ochutnává ráda svoje kuchařské výtvory? Vyznává zdravý životní styl? Jaký má vztah k sociálním sítím? Co prozradila k pořadu Peče celá země? Už se zbavila role Světlany z Ulice?

„A já jsem si říkala, že takhle budu vypadat a mít dalmatina. Dalmatina nemám, nějaký kabát by byl a k tomu mám od 17 let věrného parťáka Ivana a stále kráčíme. Je určitě lepší než pes a dá se s ním i mluvit,“ směje se Tereza Bebarová.

„Takto dlouhodobý vztah je náročná práce. Je třeba se snažit neustrnout. Snažím se o to a Ivan mě k tomu neustále pošťuchuje. Je to zajímavá životní škola. Jsem za to partnerství ráda. Najít v dnešní době takového fajn chlapa je docela detektivka.“

autoři: Tereza Kostková , eh

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.