„Divadlo bych nikdy za rodinu nevyměnil.“ Michal Dlouhý o svém manželství

26. březen 2019

Jak se Michal Dlouhý seznámil se svou ženou? Jaká byla její první slova, když ho uviděla? Prozradil herec moderátorce Tereze Kostkové v pořadu Blízká setkání.

V pořadu Blízká setkání vzpomínal herec Michal Dlouhý, jak se při tenisu seznámil se svojí ženou Zuzanou. „Bylo to roztomilý. Když jsem přišel na první mistrák do Rudný, tak tam stála vystajlovaná holčička v tenisovém oblečení, podívala se na mě a řekla: Tohle s námi bude hrát tenis?! Tak jsem si řekl: To je žena mého srdce! Tu musím získat! Trvalo to dlouho, ale povedlo se. Mám divadlo strašně rád, ale nikdy bych ho nevyměnil za svojí rodinu.“  

Jak se mu na divadle hraje s Michaelou Badinkovou? Co na jejich spolupráci řekla v telefonickém rozhovoru sama herečka? Je Cyrano jeho vysněnou rolí? Co nejraději dělá, když je se svými dětmi?

autoři: Tereza Kostková , eh

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.