Ranní nadělení. Prosincový speciál Ranní Dvojky s vinylovým nádechem

27. listopad 2023

Předvánoční čas je předurčen k výběru dárků pro naše nejbližší. Proč vám tuto činnost neulehčit? Od toho je tady Ranní Dvojka. V pátek 1. prosince a pak po všechny pátky až do Vánoc pro vás máme naše nadělení. Pod náš redakční stromeček jsme schovali dárky pro vás. Ale můžete jimi potěšit i vaše blízké. Třeba si napsali Ježíškovi o fén, holicí strojek, kuchyňský robot, sendvičovač nebo voucher na pobyt v lázních. My jim to v ranním vysílání splníme.

Stačí jen poslouchat a být první volající po výzvě Dalibora Gondíka nebo Reginy Květoňové na studiové lince Dvojky s telefonním číslem 221 552 525. A pokud by se na vás štěstí neusmálo do Vánoc, máte u nás šanci i na Silvestra. Ranní Dvojka rozdá poslední dárky v tomto roce v živém vysílání mezi 7:00 a 9:00 právě 31. 12.

Rozdáváme tyto dárky:

  • mechanická kuchyňská váha ETA Storio
  • meteostanice GoGEN s LCD animovaným displejem
  • holící strojek ETA Christoph
  • vysoušeč vlasů s ionizací ETA Fenité
  • sendvičovač ETA Tampo 3v1 (sendvičovač, vaflovač, gril)
  • sendvičovač ETA Sorento 4v1 (gril, vaflovač a dva různé sendvičovače)
  • kuchyňský robot ETA Gratus 
  • dárkový poukaz pro dvě osoby na wellness pobyt v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness Hotelu – lázně Luhačovice

Seznamte se s pravidly soutěže Ranní nadělení.

Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.