Při natáčení Zátopka jsem ukazovala partnerovi prsa, směje se herečka Martha Issová

27. říjen 2021

Jak se při filmu Zátopek točily milostné scény? „Bylo to jedno z nejveselejších natáčení, jaké jsem kdy zažila,“ směje se představitelka Dany Zátopkové. Všechny díly Blízkých setkání najdete na webu Dvojky nebo v mobilní aplikaci mujRozhlas

„Točili jsme v noci a já se Davida (Ondříčka, manžela a režiséra filmu – pozn. red) ptala: A co tam všechno bude vidět? Protože Daně Zátopkové bylo v tu dobu 26 a já měla za sebou kojení dvou dětí a 26 mi nebylo. Když jsem šla z maskérny, zavolal mě David do karavanu a říká: Ukaž mi ty prsa,“ vypráví pobaveně herečka.

„Takže jsem v karavanu otevírala župan a ukazovala svému partnerovi prsa, jestli to bude pro kameru v pořádku! No nejsou tam nakonec! A dopadlo to ve finále tak, že Vašek (Neužil – pozn. red.) ležel, já na něm seděla a všechno jsem to oddřela. A on jen ležel a smál se mi,“ uzavírá Martha Issová veselou historku z natáčení.

Jaká je technika házení oštěpem? Je Zátopek u nás navštěvovaným filmem? Bude se promítat i v zahraničí? Co bylo na natáčení zajímavé? Jak se k filmu stavěla Dana Zátopková?

autoři: Adéla Gondíková , eh

Související