Maroš Kramár v Zázracích přírody. „Nedělám nic kvůli penězům!“

23. květen 2018

Úspěšný TV pořad Zázraky přírody těží z humoru, vědomostí, ale i soutěžení mezi moderátory. Úkoly často vyžadují odvahu. Celý rozhovor ve videu.

„Vytáhli nás třeba na televizní vysílač na Žižkově a řekli, ať se spustíme dolů po laně. Vladimír to udělal, já ne,“ popisuje Maroš Kramár a zároveň odmítá řeči o tom, že za to dostávají příplatky. „Neděláme nic kvůli penězům. Já mám stejný prachy za to, jestli tam vylezu nebo ne.“

„Já Vladimírovi vždycky říkám: Kašli na to. Ale on to chce,“ popisuje svého kolegu Vladimíra Kořena. „Já zase mám rád, když někdo vyhrává a těším se spolu s ním.“ Pořad měl mít původně jen šest dílů. „A naposledy jsme točili 72. díl,“ prozrazuje Kramár.

V čem je magie divadla? Jakým zážitkem je pro něj bytové divadlo? Co si myslí o internetu? Poslechněte si ze záznamu.

autoři: eh , Stáňa Lekešová

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.