Když se načančám mi už nikdo neodpáře. Heidi Janků u Haliny Pawlowské
Písnička Když se načančám vznikla původně pro televizní pohádku z roku 1986 Co takhle svatba, princi. „Dodnes ji ale mí fanoušci na koncertech vyžadují. Pokud ji ale budu zpívat i v sedmdesáti, bude mě prý můj muž chodit strašit z hrobu,“ směje se zpěvačka.
Na pódium se Heidi Janků vrací pravidelně. Teď v doprovodu své nové kapely HeidiBand, kterou vytvořila se synem svého muže a jeho první ženy Věry Špinarové Adamem Pavlíkem. „Všechno mělo být původně jinak. Na turné jsme měli jet všichni společně. Když ale odešla Věra i Ivoš, dali jsme to s Adamem dohromady sami.“
Básně jsem nikdy nepsala
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.