Carey Harrison: To by se psychiatrovi stát nemělo

27. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Herec Jiří Lábus

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

O potížích jednoho lékaře s pacientem, který trpí utkvělou představou, že bude zaživa pohřben. V hlavních rolích Vladimír Brabec a Jiří Lábus. Poslouchejte do 4. října 2020

Účinkují: Vladimír Brabec, Jiří Lábus, Jaroslav Kepka, Dana Syslová a Josef Červinka
Dramaturgie: Hynek Pekárek
Překlad: Josef Červinka
Hudba: Josef Plechatý
Režie: Josef Červinka
Natočeno: 1998

Černá komedie o psychiatrovi a jeho obtížném pacientovi byla jednou z nejzábavnějších her rozhlasového festivalu Prix Italia 1998.

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení nebo jako podcast na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.