Woody Allen: Postava Kugelmasse

9. srpen 2020

Jaké by to bylo žít s vaší oblíbenou románovou postavou? Odpověď nabízí groteska s Miroslavem Donutilem, Jiřím Ornestem, Simonou Postlerovou a dalšími. Poslouchejte do neděle 16. srpna 2020.

Účinkují: Jiří Ornest, Simona Postlerová, Miroslav Donutil, Simona Stašová, Karel Pospíšil, Dalimil Klapka, Jan Dolanský, Magdalena Chrzová, Štěpán Valouch, Věra Fetterová, Markéta Hrabáková, Václav Flegl ml., Alexandra Uhlová, Miroslav Pečený, Jiří Ployhar a Petr Klíma
Připravil: Michal Lázňovský
Dramaturgie: Pavel Minks
Překlad: Michael Žantovský
Režie: Ivan Chrz
Natočeno: v roce 1996

Už vás někdy napadlo, jaké by to bylo, žít s vaší oblíbenou románovou postavou? Rychle na to zapomeňte, ještě by se vám to mohlo splnit...

Dramatizace povídky amerického autora vypráví groteskně komický příběh o touze hrdiny vymanit se z otravné životní banality prožitkem lásky a milostného dobrodružství. Smutná fraška končicí výbuchem.

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení nebo jako podcast na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související