Válka Zárubových: Souboj o sledovanost

17. leden 2015
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Robert Záruba a Nora Fridrichová

Navenek tvoří Nora Fridrichová a Robert Záruba spokojenou rodinu. Jak ale přijde otázka na sledovanost jejich pořadů, jde jakýkoliv cit stranou. Vítěz bere vše.

Ostřílená reportérka Nora Fridrichová úročí své bohaté zkušenosti v roli moderátorky publicistického pořadu. To sportovní komentátor Robert Záruba má v hlavě především hokej. Lední. A skvělou paměť.

168 hodin versus hokej

Rodiče tříleté dcery Diany si ve studiu zdvořile dávali přednost ke slovu. Ale když došlo na téma sledovanost jejich pořadů, vyšla najevo profesní soutěživost. A touha každého z nich ukrojit si z koláče ten větší díl.

Robert Záruba v sobě skrývá ale i další tajemství. Klikněte na video!

Nechají se překvapit

V dubnu se narodí sympatickému páru další potomek. Jestli bude mít Dianka brášku, nebo sestřičku, nechtějí vědět dopředu. Mají rádi překvapení, které jim k oboustranné spokojenosti vyšlo i poprvé.

Co jim v jejich mediální profesi nejvíc vadí? Poslechněte ze záznamu v iRadiu.

autor: Hana Švejnohová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová