Naďa Urbánková: Život mi předpověděla jasnovidka. Vše se splnilo

30. červen 2019

Krásných 80 let slaví zpěvačka Naďa Urbánková. Už v mládí prý dostala předpověď, co všechno by se v jejím životě mohlo stát. Zbývá prý už vyplnit pouze jedna věc. Která?

„Když mi bylo 14 a bydlela jsem v Podkrkonoší, navštívily jsme s kamarádkou takovou ježibabu. Byla to jasnovidka. Měla kocoura, křišťálovou kouli a karty. Všechno, co řekla, se vyplnilo. Včetně katastrof s muži,“ prozrazuje Naďa Urbánková Tereze Kostkové v pořadu Blízká setkání. Vysílal se výjimečně v neděli, v den zpěvaččiných osmdesátin.

Nejlepší budeš nejstarší

Naďa Urbánková

„Ta jasnovidka řekla, že budu dělat, co chci. A já si přála hrát v divadle, tančit a zpívat. Potvrdila mi, že se to stane, ale později. A k tomu dodala: Vůbec nejlepší budeš, až budeš nejstarší,“ vzpomíná Urbánková. „Brala jsem to jako návod, co by mohlo být.“

Ještě jedna věc zbývá

Z dávného proroctví prý zbývá naplnit ještě jednu věc. „Řekla mi, že nejbohatší budu, až budu nejstarší. Tak čekám, jestli mi nějaký miliardář něco odkáže. Pokud mají pánové tuhle myšlenku, tak já stále čekám,“ dodává s úsměvem a nadhledem oslavenkyně.

Svůj život vnímá osm batohů. Co se v nich skrývá? Jaké byly první lásky a jak se dostala ke zpěvu? Pusťte si celý rozhovor.

autoři: Tereza Kostková , jra

Související