Na cestách musíte přijmout všechno. Déšť, bolest, smutek i radost, tvrdí Lucie Radová

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Dobrodružství „v holčičím stylu“. Lucie Radová projela Jižní Ameriku v růžových tuktucích

Projela bezpočet zemí, natočila spoustu reportáží a zažívá to, co je pro mnohé jen snem. Vysněná pro ni byla cesta na tuk-tuku po Jižní Americe. I přes spoustu překážek.

„Tyhle cesty nejsou jen o dobrodružství, ale i o překonávání překážek. Není tam jen to příjemný, ale je tam i spousta blbýho. Ale je důležité říct si: beru to všechno a jedu dál!“, ujistila v Blízkých setkáních moderátorku Terezu Kostkovou.

Pouť byla skutečnou poutí

Dobrodružství „v holčičím stylu“. Lucie Radová projela Jižní Ameriku v růžových tuktucích

Podobně pojala Lucie Radová i strastiplnou cestu pěšky do španělského poutního města Santiago de Compostela. „Šíleně pršelo celých 14 dnů, ale byla to naprosto nejdokonalejší cesta. Bylo to hodně o fyzické bolesti, protože tam se vám po třech dnech udělají takové puchýře, že si chcete uříznout nohy.“

„Lidi, které jsem potkávala, mi říkali: tohle je ta cesta a ty musíš přijmout všechno. Déšť, bolest, smutek i radost. A když se na tohle naladíte, tak je to jednoduchý a krásný,“ prohlásila cestovatelka.  

Je místo, kam by nechtěla? Co ji láká? Je něco, čeho se bojí? Je svět nebezpečný? Má triky jak cestovat levně? Jaké rady má pro cestovatele?

Spustit audio
autoři: Tereza Kostková , eh

Odebírat podcast

Související