„Musíš do postele. I ty paní v televizi se už začínají svlékat.“ Omeletky Haliny Pawlowské o nespavosti
V Omeletkách dnes budeme mluvit o nespavosti. Moje kamarádka si „na stará kolena“ pořídila malé dítě. Usnula s ním u Večerníčku a probudila se po půlnoci. Synek se díval na začínající erotický film. A odmítal spát. Přesvědčila ho argumentem, že jsou spát všichni, i ty paní se už v televizi svlékají. Co se mu v noci zdá, prozradí herec Vašek Šanda. Halina Pawlowská prozradí recept na tuňákový salát. Uslyšíte posluchačský příspěvek Evžena Báchora V perníkové díži.
Show Haliny Pawlowské Omeletky poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojka každou sobotu a neděli po 12. hodině. Všechny díly najdete na stránce pořadu zdarma. Omeletky můžete poslouchat i v aplikaci mujRozhlas, kterou lze stáhnout do mobilu.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Nejnovější hry a četba
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.