Michaela Klevisová: Není na co čekat. Čte Marek Hurák

Na začátku prázdnin se dospívající Adam dozví, že se bude muset přestěhovat z vesnice do Prahy. Jeho máma tam dostala lepší práci. Jenže Adam miluje přírodu, rád se se toulá lesem a plánuje si, jak v něm jednou bude pracovat. Stejně jako jeho otec, který teď žije s novou rodinou. Prázdniny kvapem ubíhají, stěhování se zdá neodvratné. Ale Adamovi se v životě odehrají dvě zásadní věci. Povídka od dvojnásobné držitelkou Ceny Jiřího Marka udělované v žánru detektivní literatury.

Účinkuje: Marek Hurák
Připravila: Zuzana Vlčková
Režie: Lukáš Kopecký
Premiéra: 26. 8. 2022

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo pak zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autoři: Michaela Klevisová , Martin Velíšek
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová