Martin Zounar: Výchova dítěte je obrovský záhul

8. leden 2020

Herec přišel do studia i se svou roční dcerou. Vladimíru Krocovi se v rozhovoru přiznal, že se rád o někoho stará a domácí práce mu nevadí. 

Děti ráje, tak se jmenuje nový muzikál, který se vrací do 80. let minulého století, a ve kterém hraje Martin Zounar. A prý s potěšením. Protože rád vzpomíná a muzikál mu evokuje bezstarostnou dobu školních let. Tím spíš, že má rád hudbu a Děti ráje jsou v podstatě jedním velkým koncertem.

Ve studiu s ním byla i jeho roční dcera Klaudie, která se připomínala občasným spokojeným žvatláním. Jednalo se prý o její úplně první rozhlasové vystoupení. Komentovali to i samotní posluchači, kteří rozhovor sledovali pomocí web kamer.

Martin Zounar si otcovství jaksepatří užívá, i když výchova a hlídání dítěte je podle něj „obrovský záhul“. V mládí se ale prý dostatečně „vyjuchal“, takže je dnes „klidným a vybouřeným tátou“.

Kromě toho se rád o někoho stará a domácí práce mu nevadí. Tak se také dostal k televizním pořadům o vaření, které je jeho velkým koníčkem a u kterého odpočívá. Televizní diváci ho také znají ze seriálů Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy.

autor: eh
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...