Martin Zounar: Výchova dítěte je obrovský záhul

8. leden 2020

Herec přišel do studia i se svou roční dcerou. Vladimíru Krocovi se v rozhovoru přiznal, že se rád o někoho stará a domácí práce mu nevadí. 

Děti ráje, tak se jmenuje nový muzikál, který se vrací do 80. let minulého století, a ve kterém hraje Martin Zounar. A prý s potěšením. Protože rád vzpomíná a muzikál mu evokuje bezstarostnou dobu školních let. Tím spíš, že má rád hudbu a Děti ráje jsou v podstatě jedním velkým koncertem.

Ve studiu s ním byla i jeho roční dcera Klaudie, která se připomínala občasným spokojeným žvatláním. Jednalo se prý o její úplně první rozhlasové vystoupení. Komentovali to i samotní posluchači, kteří rozhovor sledovali pomocí web kamer.

Martin Zounar si otcovství jaksepatří užívá, i když výchova a hlídání dítěte je podle něj „obrovský záhul“. V mládí se ale prý dostatečně „vyjuchal“, takže je dnes „klidným a vybouřeným tátou“.

Kromě toho se rád o někoho stará a domácí práce mu nevadí. Tak se také dostal k televizním pořadům o vaření, které je jeho velkým koníčkem a u kterého odpočívá. Televizní diváci ho také znají ze seriálů Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy.

autor: eh
Spustit audio