Jsem někdy trapná, ale dost často hodně veselá. Jsem prostě nevyzpytatelná. Kdo nebo co jsem?

13. červenec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Tým Ranní Dvojky, který připravuje Ranní špek. Regina Květoňová, Dalibor Gondík, Eliška Švepešová, Jakub Kaloč

Každý den od pondělí do pátku vám v Ranní Dvojce představíme jeden Ranní špek. Hravou hádanku pro dobré vstávání. Připravují Dalibor Gondík, Regina Květoňová, Jakub Kaloč a Eliška Švepešová.    

Pro autora dnešního špeku, kterým byl Dalibor, byla správná odpověď jednoznačná. Ale zprávy od posluchačů ho příměly změnit názor. Jakou odpověď si tipnete vy?

Jsem smutná…
Jsem veselá…
Jsem trapná…
Jsem upřímná…
Jsem zamilovaná…
Jsem nešťastná…
Jsem nadšená…
Jsem upřímná…
Jsem nadšená…
Jsem dojatá…
Jsem zklamaná…
Jsem vzkříšená…
Jsem zničená…
Jsem bezradná…
Jsem bojovná…
Jsem ospalá…
Jsem… není to už dost?
Dobře.
Jsem taky kapela, tralala…

Uhodli jste? Rozklikněte si správnou odpověď.
Správná odpověď: slza/žena.

Ranní špek si můžete poslechnout každý všední den po šesté hodině ráno v Ranní Dvojce. Archiv špeků najdete na webu Dvojky nebo v aplikaci mujRozhlas

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.