Je lepší být krásná, nebo chytrá? Odpoví Tobogan o zkrášlování, mládnutí i hubnutí

12. únor 2022

Kdo by nechtěl být krásný? Pekáč buchet, mně už se to nelíbí, přiznává s humorem v Toboganu moderátor Aleš Cibulka. Připojil se i režisér Tomáš Magnusek, který výrazně zhubnul. S radami a názory přišla i lékařka Petra Řehořková. Připojila se i herečka Jana Paulová a pěvkyně Tereza Mátlová. V Toboganu prošla zkrášlovací kúrou i posluchačka Martina, která proceduru vyhrála ve vysílání Dvojky. 

„Hříčka přírody,“ tak představila Petra Řehořková svého klienta Tomáše Magnuska. Ten zhubnul osmdesát kilogramů.

Herečku Janu Paulovou představila jako sexy ženu, která zakonzervovala svůj věk a krásu ve třiceti. „Vidím se v zrcadle, mám pocit, že vypadám děsně,“ směje se herečka, která „jede sedmé gumy“, jak sama řekla.

Do Toboganu přišla i pěvkyně Tereza Mátlová. „Jako vystřižená ze žurnálu,“ tak komentovali její oblečení všichni zúčastnění.

Je dermatoložka zároveň i psycholožka? Chtějí být herečky chytré, nebo krásné? Proč je dobré nosit hezké spodní prádlo? Které kosmetické úpravy jsou přirozené a které jsou už moc? Mohou se nechat zkrášlit i muži?

autoři: Aleš Cibulka , juk
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.