Jan Flaška: Za každou cenu
Sbírka humoristických fejetonů muže, jehož původní ambicí bylo stát se mladým nadějným autorem. Bohužel se mu ale povedlo zestárnout dříve, než něco vydal. Čte Halina Pawlowská.
Rád sdělí svůj názor prakticky na cokoli, ať už jde o školství, ženy, vteřinové lepidlo, Boha, igelit, tepláky nebo jaro. Zrnka autorovy moudrosti jsou prošpikována prvotřídním humorem.
Poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky každý den po 12:00. Ve všední den s úvodním slovem Jana Kovaříka, o víkendu vybírá a komentuje Halina Pawlowská. Každý díl najdete ještě týden po odvysílání na stránce pořadu zdarma. Díly nejsou ke stažení.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Nejnovější hry a četba
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka