O pořadu Jak to vidí...

Aktuální názory a komentáře nezávislých osobností na dění kolem nás.

Hosty pořadu jsou uznávané osobnosti z nejrůznějších oblastí. Každý všední den komentují aktuální dění ve světě, ve svých oborech, ale hovoří i o vztahu k věcem všedním. 

Speciální nedělní vysílání pořadu se zaměřuje na etická a duchovní témata. V době letních prázdnin se vysílá cestovatelské Jak to vidí: zkušenosti, rady a hlavně zajímavá povídání o nejrůznějších koutech Země. 

Aktuální dění doma i ve světě sledujeme i prostřednictvím Twitteru, který po rozhlase přebral žezlo nejrychlejšího média na světě. Sledujte, co nás zaujalo, na našem profilu @CRoDvojka

Sledovat můžete i přímo tweety autorky pořady Zity Senkové prostřednictvím jejího profilu @ZitaSenkova nebo pod hashtagem #JakToVidí. Tweetují zde i její pravidelní hosté (Erik Best, Vladimíra Dvořáková, Dominik Duka...) 

Připravují:
Zita Senková (moderátorka)
Zbigniew J. Czendlik (moderátor, neděle)
sestra Angelika (moderátorka, neděle)
Helena Hilmerová (dramaturgyně) 

Kde najít kalendář hostů pořadu Jak to vidí?

Tento prvek jsme v nové podobě webu opustili. Místo něj vám na hlavní stránce nabízíme programové tipy napříč vysíláním. Kdo bude kdy hostem v pořadu Jak to vidí..., zjistíte taky z Programu. Aktuální seznam našich pravidelných „jaktovidičů“ najdete na stránce Lidé.

Kontakt:
Své názory můžete psát na e-mail: dvojka@rozhlas.cz. Ve výjimečných, předem anoncovaných případech komunikují „jaktovidiči“ s posluchači Dvojky také prostřednictvím našeho facebookového profilu Český rozhlas Dvojka

Historie:
Pořad od ledna 2005 najdete ke stažení v Archivu pořadů. Do archivu se vkládá i speciální prázdninové cestovatelské vysílání. Od roku 2015 vkládáme i nedělní vysílání.