Hra Podivný odkaz doktora Jekylla a pana Hyda živě! Vyhrajte vstupenky

Podivný odkaz doktora Jekylla a pana Hyda

Unikátní živě hraná a v přímém přenosu vysílaná rozhlasová hra opět na Dvojce. Tentokrát může být i s vaší účastí.

Dvojka se po 70 letech vrací k vysílání živě hraných rozhlasových her. Velké dobrodružství pro herce i posluchače a vrchol Vražedného léta chystáme na sobotu 21. září ve 20:00.

Původní rozhlasová hra Podivný odkaz doktora Jekylla a pana Hyda zatají posluchačům dech zápletkou i provedením. Hru na motivy románu R. L. Stevensona pro rozhlas napsal a připravil Vít Vencl.

Unikátní přímý přenos

Letošní rozhlasová hra navazuje na velmi úspěšné přímé přenosy her Jules Verne: Ze Země na Měsíc a A. C. Doyle: Sherlock Holmes ve státních službách. Unikátnost tohoto speciálního vysílání spočívá v tom, že herci musejí hru pečlivě nazkoušet a následně v jednom kuse odehrát naživo v přímém přenosu.

Herecké akce musejí být navíc sladěny se zvukovými efekty, které tzv. ruchaři vytvářejí naživo přímo v průběhu hry. Celou hru pak doprovázejí hudebníci a dodávají dílu tu správnou atmosféru.

Přímo do studia

Hra bude vysílána živě v přímém přenosu jak v rádiu, tak i jako živý videostream na Facebooku Dvojky. Posluchači tak budou mít jedinečnou možnost na se na vlastní oči podívat, jak takové natáčení reálně probíhá.

VSTUPENKY NA ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

Dvojka navíc připravila pro své posluchače jedinečnou možnost zúčastnit se vysílání osobně. Vysílání proběhne ze Studia A Českého rozhlasu v Karlíně. Vzhledem ke kapacitě studia je počet vstupenek omezený a vstupenky nelze zakoupit. Posluchači mají ale možnost vstupenky získat ve vysílání Dvojky. Stačí pozorně poslouchat, a jakmile ve vysílání zazní skladba Dr. Jekyll a Mr. Hyde Miroslava Žbirky, tak se dovolat jako první. Buďte s námi u toho – u rádia, videostreamu nebo přímo v rozhlasovém studiu! 

Unikátně živě hraná a vysílána rozhlasová hra. Poslouchejte v rádiu, zpětně pak kdykoli na webu dvojka.rozhlas.cz nebo v mobilní aplikaci. Sledujte také živý videostream na Facebooku Dvojky anebo následný záznam na YouTube Dvojky.

Podivný odkaz doktora Jekylla a pana Hyda
Spustit audio

Související