Herečka Kateřina Marie Fialová k nové sci-fi Franta mimozemšťan: Hraju agentku CIA z Brna

7. únor 2024

„Chodím cvičit a běhám se psy. Jinak by mě lidi nesnesli. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuji, že pohyb mi pomáhá vybít přebytečnou energii a na zkouškách jsem snesitelnější,“ vysvětluje v Blízkých setkáních. Jaké zážitky si přivezla z Bali a co tam natáčela? Jak se jí líbilo potápění? Je připravená na kritiky? Kdy poznala Evu Olmerovou a jaké bylo načítání rozhlasového seriálu? Kde a s kým bude stepovat?  

Franta mimozemšťan je film, který jde do kin. „Hraju tam agentku CIA z Brna. Scénář je fantastický a jsem pyšná, že film je český a vtipný. Je legrační představa, že nějaký jouda přistane ve vymyšlené vesničce na Moravě,“ vypráví.

Reakce publika na předpremiérách jsou pozitivní. Všichni odcházeli ze sálu rozzáření a uvolnění. A od toho ten film vlastně je. Jedna paní nám řekla: ,Nevěděli jsme, na co jdeme, ale je to výborná ptákovina!'

Franta mimozemšťan je sci-fi komedie. „A já miluju sci-fi. Jsou to moje témata, kdy objevujete fantazii sami v sobě. A mě baví si to rozvíjet díky obrazu,“ uzavírá Kateřina Marie Fialová.

autoři: Adéla Gondíková , eh

Související