Halina Pawlowská: Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Ironický pohled na svět i honba za pravou láskou. Pětidílný příběh o milostném životě Olgy Polubenské v autorské četbě Haliny Pawlowské.

Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly může najít ke stažení na webu Radioteka.cz.

Já Václava milovala! Vůbec jsem si neuměla představit, že bych chodila s někým jiným, a kdybych byla jen trochu víc religiózně vychovaná, tak bych každý večer zvedla hlavu k nebi a děkovala bych Bohu, že mi seslal tak dokonalého muže. Dokonalý byl proto, že vůbec existoval! Že byl zdravý, měřil víc než metr osmdesát, měl vlasy, měl zuby, nešišlal a chtěl mě! To bylo nejdůležitější – chtěl mě! Kdyby slintal, bylo by mi to nakonec asi fuk… i když…

Věčně zasněná a trochu náročná hrdinka Olga hledá muže svého života. Jako prodavačka dámského prádla, ač se to zdá neuvěřitelné, dostane šanci v podobě prince na bílém koni. Růžové brýle jsou nasazeny a nikdo nedokáže zabránit katastrofě. Kéž by ale v životě Olgy byla jediná. Chce jediné – muže svých snů. Ale postupem času zjišťuje, že někdy méně znamená více. Knižní předloha filmové komedie Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Účinkuje: Halina Pawlowská
Režie: Jaroslav Pokorný
Připravili: Halina Pawlowská a Jaroslav Pokorný
Natočeno: 17. 5. 2018

Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko