Alena Mornštajnová: Slepá mapa. Nešťastné století jedné rodiny v životních příbězích tří žen

Anna, Alžběta, Anežka. Tři ženy, tři generace a tři navzájem propletené osudy v jedné rodině. Mnoho životních zvratů, traumat a tajemství. A také nové začátky, které se ale mění v neúprosný boj o přežití. Poslechněte si premiérovou četbu na pokračování z prvního románu Aleny Mornštajnové Slepá mapa. Čte Petra Kocmanová.

Účinkuje: Petra Kocmanová
Připravila: Eva Lenartová
Režie: Tomáš Soldán
Premiéra: 11. 6. 2023

Další hry a četby poslouchejte živě na Dvojce a po odvysílání ještě po dobu čtyř týdnů online – na webu dvojka.rozhlas.cz nebo v aplikaci mujRozhlas.
Rozhlasové hry i audioknihy jsou k poslechu zdarma, není možné je stáhnout. Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.

František Novotný, moderátor

setkani_2100x1400.jpg

Setkání s Karlem Čapkem

Koupit

Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.