Woody Allen: Smrt

26. září 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Woody Allen: Smrt

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Příběh muže, který je vtažen do značně zmateného pátrání po krajně nebezpečném zločinci. Horor, který na vás útočí typickou allenovskou zbraní: chytrým a chápavým humorem.

Osoby a obsazení: Kleinman (Josef Kemr), Hacker (Miloš Hlavica), Al (Petr Čepek), Sam (Jiří Hálek), John (Jan Vlasák), Victor (Tomáš Töpfer), Anna (Luba Skořepová), doktor (Petr Pelzer), Gina (Simona Stašová), Frank (Václav Postránecký), strážník (Jiří Bruder), Bill (Pavel Soukup), Don (Stanislav Bělík), Henry (Miroslav Saic), asistent (Ladislav Potměšil), Spiro (Jan Přeučil), Abe (Jiří Knot) a maniak (František Husák)
Připravil: Jaroslav Hykl
Napsal: Woody Allen
Dramaturgie: Dušan Všelicha
Překlad: Jaroslav Šichauer
Režie: Josef Červinka
Natočeno: v roce 1989

Woody Allen je u nás známý nejen jako světově proslulý filmový scénárista, režisér a herec, ale i jako autor velice úspěšných divadelních komedií, dramatických miniatur a humoristických próz.

Nejpříznačnějším rysem jeho tvorby a vlastně i jeho nejúčinnější autorskou „zbraní“ je chytrý a chápavý humor. Ten samozřejmě nemůže chybět ani v jeho hře Smrt.

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související