Stefan Zweig: Netrpělivost srdce. Gabriela Vránová v příběhu o neopětované lásce a neblahém soucitu

Ospalé městečko v předvečer 1. světové války. Mladý poručík rakousko-uherské armády se seznámí s ochrnutou dívkou z bohaté židovské rodiny. On se s ní přátelí ze soucitu, ona k němu vzplane skutečnou láskou... Poslouchejte po dobu čtyř týdnů pouze online – na webu dvojka.rozhlas.cz nebo v aplikaci mujRozhlas.

Rozhlasová dramatizace a režie: Olga Valentová
Účinkují: Josef Chvalina, Milan Neděla, Radovan Lukavský, Gabriela Vránová, Miriam Kantorková, Richard Záhorský, Ladislav Pešek a další
Překlad: Blažena Kramešová
Natočeno: 1978

KUPUJTE NA RADIOTEKA.CZ

Další hry a četby poslouchejte živě na Dvojce a po odvysílání ještě po dobu čtyř týdnů online – na webu dvojka.rozhlas.cz nebo v aplikaci mujRozhlas.
Rozhlasové hry i audioknihy jsou k poslechu zdarma, není možné je stáhnout. Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko