Silvestrovský Tobogan - 31. prosince

31. prosinec 2012
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Vinobraní 2012  Litoměřice - s ohňostrojem

31. prosince jsme vysílali na Dvojce živě od 14:00 do 15:00 hodiny silvestrovský Tobogan! Obsazení bylo víc než slibné, skoro bychom řekli "tutovka".

Pozvali jsme tři partnerské dvojice: moderátorka Šárka Kubelková se dostavila s manželem, ředitelem Mořského světa, Josefem Volemanem. Populární herec Petr Oliva přišel s manželkou, herečkou Dagmar Čárovou, Noru Fridrichovou, reportérku, novinářku a moderátorku, zase doprovodil redaktor a sportovní komentátor Robert Záruba.
Z rozhlasu i televizního dopravního zpravodajství znáte také Vladimíra Pecháčka, o němž možná nevíte, že původně vystudoval konzervatoř, obor housle. Tuto nabytou zběhlost vehementně uplatňuje v hudebním uskupení TWO VOICES Trio, které ozdobilo naše silvestrovské toboganové vysílání hudební produkcí se zpěvy.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?