Padesátník Hynek Čermák: Nejlepším dárkem bylo setkání s lidmi, na které bych si nemohl udělat čas

16. únor 2023

Jak proběhla oslava? „Prožil jsem tři dny v obrovské lži. Kamkoli jsem vkročil s tím, že jen jdeme něco zařídit, tak tam byla najednou oslava. Už jsem ženě nevěřil ani slovo,“ směje se herec. Jak se projevuje nadhled v herectví? O čem vypráví film Děti Nagana? Kam Jezdí s manželkou na dovolenou? Baví ho cesta v letadle? Jezdí pořád na čundry? Čemu se věnují už velké děti?

Různá narozeninová překvapení nebrala konce. Naposledy prý měl jít se svojí ženou na večeři do luxusní restaurace. „Ten voucher byl taky fake a nikam jsme nešli. Když jsem se totiž oblékl do smokingu, tak jsem v kuchyni potkal kamaráda, pak druhého, třetího, čtvrtého... Řekl jsem: chlapi, jestli to nebude vadit, tak si zase vezmu tepláky, protože ty se k padesátinám hodí víc, než smoking,“ vypráví Hynek Čermák.

Hynek Čermák

Co bylo nejlepším dárkem? „Vlastně ta setkání s lidmi, na které bych si v životě nemohl udělat čas. To zařídila moje manželka.“

I od bulváru prý dostal „dárky“. „Z článků jsem zjistil, co jsem nedokázal a co jsem si pořídil. I nový model manželky. Nevím, co to znamená,“ krčí rameny.

Děti už má dospělé a prý ho nepotřebují. „Bořkovi bude dvacet, Hedvice bylo nedávno osmnáct. Začínají žít své životy a chodí se na mě dívat domů jako na fosilii. Ale na dovolenou a na čundry s námi pořád jezdí,“ libuje si Hynek Čermák.  

autoři: Adéla Gondíková , eh

Související