„Nenechte si nikdy přistřihnout křídla.“ Omeletky Haliny Pawlowské
Omeletky dnes smaží křídla. Pochopitelně v přeneseném slova smyslu. I když… taková pálivá, dobře upečená kuřecí křídla mají něco do sebe. Často nabádám své studenty, aby si nikdy nenechali přistřihnout křídla, aby je měli rozepjaté a nebáli se vzlétnout do oblak. Uslyšíte posluchačský příspěvek Lucie Pohlové, Vašek Šanda doporučí filmy, kde hrají křídla důležitou roli. A Halina Pawlowská přidá recept na rozlítaného španělského ptáčka.
Show Haliny Pawlowské Omeletky poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky každou sobotu a neděli po 12. hodině. Každý díl najdete na stránce pořadu zdarma. Omeletky můžete poslouchat i v aplikaci mujRozhlas, kterou lze stáhnout do mobilu.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Nejnovější hry a četba
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.