„Největší nástraha je pro mě jídlo.“ Omeletky Haliny Pawlowské o nástrahách

18. únor 2023

V Omeletkách si dnes budeme povídat o nástrahách. Pro mne je to jídlo. Kdysi jsem byla s malou Natalkou v kině na Jurském parku. Dvě prehistorické potvory tam roztrhly hrdinu vejpůl. Do ticha se ozval hlásek mé malé holčičky: “Mami, koukej, jak se krásně dělej o jídlo!” V Omeletkách uslyšíte povídku Věry Zikanové  Jak si mne našla práce mého snu. O nástrahách si budeme povídat s Vaškem Šandou a Halina Pawlowská přidá recept na jablečný drobenkový koláč.

Show Haliny Pawlowské Omeletky poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky každou sobotu a neděli po 12. hodině. Každý díl najdete na stránce pořadu zdarma. Omeletky můžete poslouchat i v aplikaci mujRozhlas, kterou lze stáhnout do mobilu.  

Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...