Mirai Navrátil živě akusticky jen s pianem. Koncert a rozhovor ve Dvojce u piana

3. srpen 2022

„Já jsem nesehnal žádného pianistu, takže dneska budu hrát sám. Bude to trošku z nouze ctnost,“ vtipkuje Mirai Navrátil před první skladbou v Radiocafé Vinohradská 12. „Normálně, když hraju na kytaru, tak se na lidi dívám. Ale tady teď musím sledovat svoje prsty,“ omlouvá se publiku. Poslechněte si hity Vedle tebe usínám, Otchi, Anděl, I přes to všechno nebo Lítej (Davidovi) v netradičním pojetí. Moderuje Dalibor Gondík. Pořad najdete jako podcast pouze v aplikaci mujRozhlas.

„Já jsem nikdy nemyslel, že se budu živit hudbou,“ svěřuje se mezi písničkami. „Já jsem, já jsem myslel, že budu korporátní právník,“ naráží na své vysokoškolské vzdělání. „I když to vlastně dělám. Kapelu zastupuju neustále,“ směje se.

autoři: Dalibor Gondík , rota

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.