„Liborův odchod nemám pořád zpracovaný. Ale práce mi strašně pomáhá,“ svěřuje se zpěvačka Dáša Zázvůrková

26. září 2023

„Nikdy se nemůžeš připravit na to, že tvůj muž, tvoje láska největší, jednou odejde,“ ví dnes zpěvačka, která měla hluboký vztah s o padesát let starším dirigentem Liborem Peškem. Utvrzoval ji Libor Pešek v tom, že má talent? Do jaké míry ji ovlivnila Hana Hegerová a Semafor? Čekala, že bude dělat konkurs na Dobře placenou procházku v ND? Myslí si, že je jako herečka žánrově zařaditelná? A využila někdy někde studium pantomimy?

Dáša Zázvůrková

„Minulý rok jsem bourala v autě a málem jsem odešla já. To, že je partner starší o tolik let vůbec nic neznamená. Člověk nemůže v životě s ničím počítat. Proto jsem se vždycky radovala z přítomného okamžiku. Žila jsem tady a teď a nepřemýšlela o tom, co bude za pět let,“ vzpomíná Dáša Zázvůrková.

Probudili jsme se ráno a já byla šťastná, že máme krásný den. A to, jestli pršelo, nám vůbec nevadilo. To nebylo ani trochu důležité.“

„Bude to rok, ale já Liborův odchod nemám doteď vůbec zpracovaný. Ale práce mi strašně pomáhá. Žili jsme plnohodnotný a krásný život. Spousta lidí to nemůže pochopit, ale Libor byl inspirativní a výjimečný člověk a to, že se milujete, respektujete a ctíte, se může stát třeba jen jednou za život,“ uzavírá zpěvačka v Blízkých setkáních.

autoři: Tereza Kostková , eh
Spustit audio

Související