Kovbojkatojka a další přeřeky na Dvojce. Aneb když Adam a Jakub perlí při živém vysílání

31. prosinec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Adam Kebrt a Jakub Kaloč

Jakub Kaloč a Adam Kebrt jsou sehraná a pohotová moderátorská dvojice. Poslechněte si, jaké přeřeky se jim podařily při vysílání Ranní Dvojky. Pusťte si výběr těch nejlepších, které unikly éterem mezi 5. a 6. hodinou ranní.  

„Základní pravidlo každého moderátora je? Být ve studiu a mluvit… Správně, ale být také připravený,“ shodují se moderátoři Jakub Kaloč a Adam Kebrt.

Aby se nepeřekli, mají jednouduché cvičení. „Procvičte si s námi jednoduché slovíčko – a tím je kovboj. Není na tom nic složitého. Pusu vyšpulit, lehce anglický přízvuk, takový horký, ale ne úplně horký brambor a jdeme na to. KOVBOJ, ještě jednou KOVBOJ,“ culí se moderátoři.

Kovbojkatojka, nebo bodnutí?

Přátelé, zkuste si to s námi a potom si pusťte výsledek. A můžete i hlasovat, který přeřek se vám nejvíce líbil. „Doufáme, že pro vás brzká Ranní Dvojka kovbojkou nebyla, že jste bavili, že jste se něco zajímavého někdy dozvěděli a že jste s námi byli rádi,“ přidávají na závěr. 

 

Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...