Kovbojkatojka a další přeřeky na Dvojce. Aneb když Adam a Jakub perlí při živém vysílání

31. prosinec 2020

Jakub Kaloč a Adam Kebrt jsou sehraná a pohotová moderátorská dvojice. Poslechněte si, jaké přeřeky se jim podařily při vysílání Ranní Dvojky. Pusťte si výběr těch nejlepších, které unikly éterem mezi 5. a 6. hodinou ranní.  

„Základní pravidlo každého moderátora je? Být ve studiu a mluvit… Správně, ale být také připravený,“ shodují se moderátoři Jakub Kaloč a Adam Kebrt.

Aby se nepeřekli, mají jednouduché cvičení. „Procvičte si s námi jednoduché slovíčko – a tím je kovboj. Není na tom nic složitého. Pusu vyšpulit, lehce anglický přízvuk, takový horký, ale ne úplně horký brambor a jdeme na to. KOVBOJ, ještě jednou KOVBOJ,“ culí se moderátoři.

Kovbojkatojka, nebo bodnutí?

Přátelé, zkuste si to s námi a potom si pusťte výsledek. A můžete i hlasovat, který přeřek se vám nejvíce líbil. „Doufáme, že pro vás brzká Ranní Dvojka kovbojkou nebyla, že jste bavili, že jste se něco zajímavého někdy dozvěděli a že jste s námi byli rádi,“ přidávají na závěr. 

 

Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová