Karel Poláček: Hostinec U kamenného stolu

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Karel Poláček: Hostinec U kamenného stolu

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Geniálně zábavná kniha v unikátní dramatizované četbě z 60. let. Dosyta se zasmějete. V tomhle lázeňském hotýlku se totiž odehrávají komické i láskyplné střety mezi pražskými výletníky a místními výtečníky.

Účinkují: Drahomíra Fialková, Olga Sluníčková, Věra Petáková, Libuše Bokrová, Jiří Holý, František Holar, Jiří Lír, Jaromír Spal, Antonín Jedlička a Pavel Straka
Napsala: Jiřina Klimentová
Režie: Jiří Josek
Natočeno: v roce 1961

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.