Karel Gott zve na výlet do světa muzikálů

30. září 2020

S Karlem Gottem jsme tentokrát navštívili svět muzikálů, a sice skladbami proslulého britského skladatele Andrewa Lloyda Webbera. Zahráli jsme si píseň „Každý má svůj sen“ z muzikálu Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť. Australan Jason Donovan pak zazpíval skladbu z Evity: „Close every door.“ Neopomněli jsme ani vynikající Jesus Christ Superstar a skladbu „Vše psát od prvních řádků“ v podání Báry Basikové, Daniela Bárty, Kamila Střihavky a Bohouše Josefa.

Karel Gott pak přidal několik muzikálových hitů ve vlastním podání. Jmenujme např. „Párkrát mlčet“ či „Múzy nejdou spát“ z tajemného Fantoma opery.

autor: Miloš Skalka
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...