Jak si udržet partnera? Laura Janáčková radí ženám: Předstírejte, nebo se naučte vařit

7. červenec 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Laura Janáčková

„V mé ordinaci seděly samé hodné holky – a měly problémy. Skutečnou potvoru jsem tam neměla, takže jsem usoudila, že ty problémy nemají,“ vysvětluje Laura Janáčková Halině Pawlowské, jak přišla na titul jedné ze svých knih Muži chtějí potvory. Proč si myslí, že je to pravda?

Muži často říkají, že potvory nechtějí, Ale přesto si je vybírají. Oni totiž nechtějí mrchy. Ale potvora je žena, o které řeknou, že je kus – krásná, úspěšná, sebevědomá, sexy,“ vysvětluje psycholožka a odbornice na problematiku partnerských vztahů a sexu.

Ženy chtějí „sexy mozek“

Jak tedy zůstat pro muže atraktivní, i když už dávno nejste mladá a krásná? Laura Janáčková s nadsázkou radí: Předstírejte, nebo se naučte vařit. „Protože muži si nás ženy vybírají jedině a pouze podle atraktivity. My ženy si partnery vybíráme podle zdrojů a ochoty se o ně podělit. Atraktivita je až na třetím místě,“ dodává.

Jak může čtení nebo tvůrčí psaní přispět ke zdraví duše? Jak se starat o vztah, aby i po letech oba partnery naplňoval? A co si Laura Janáčková myslí o nevěře? I to se dozvíte, když si poslechnete celý rozhovor ze záznamu.

Speciál Haliny Pawlowské Pokračování za chvilku: Co Čech, to Němcová poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky každý den po 12:00 anebo v repríze po 20:00. Každý díl najdete ještě týden po odvysílání na stránce pořadu zdarma. Díly nejsou ke stažení.

autoři: Halina Pawlowská , and
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.