Hitparáda skečů a historek v podání Heleny Růžičkové a Zdeňka Trošky

14. srpen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Zdeněk Troška

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 21. srpna 2021.

A je tady další porce dobré zábavy s oblíbeným pořadem. Co můžete slyšet tentokrát? Skeče nazvané Maryša, Májová kytice a kavárna Oidipus. Celý pořad je pak vyšperkovaný komickými hitorkami v podání nezapomenutelné herečky Heleny Růžičkové a skvělého vypravěče (nejen filmového) Zdeňka Trošky. A nemůže pochopitelně chybět další díl Tlučhořových s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem. Příjemný poslech! 

Skeče a scénky Rychlé Dvojky uslyšíte živě od pondělí do čtvrtka vždy ve 13:45 anebo pak v sobotním hodinovém speciálu od 9:00.

autor: Petr Rychlý
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.