Hans Lucke: Psí komedie. O jednom nepříliš úspěšném zlodějíčkovi psů

3. září 2023

Když se zlodějíček psů připlete k pašování diamantů… Komedie, kterou napsal zkušený rozhlasový dramatik a redaktor Hans Lucke, přinesla výborné herecké příležitosti pro Svatopluka Skopala, Blanku Bohdanovou, Taťjanu Medveckou a Vladimíra Brabce.

Účinkují: Svatopluk Skopal, Blanka Bohdanová, Taťjana Medvecká a Vladimír Brabec
Napsal: Hans Lucke
Dramaturgie: Jana Paterová
Překlad: Vladimír Merhaut
Režie: Jiří Horčička
Natočeno: 1996

Další hry a četby poslouchejte živě na Dvojce a po odvysílání ještě po dobu čtyř týdnů online – na webu dvojka.rozhlas.cz nebo v aplikaci mujRozhlas. Rozhlasové hry i audioknihy jsou k poslechu zdarma, není možné je stáhnout. Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz.

autor: ČRo Dvojka
Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.