Dobrodružství v africké džungli: Banány, párky a masařky. Omeletky Haliny Pawlowské na téma džungle
Tématem Omeletek je džungle. Já jsem byla s lovcem Wagnerem v opravdové džungli v Africe. Jedli jsme banány na nejrůznější způsoby a párky, které tam prodával jeden německý řezník. Na maso jsme si netroufli, protože jsme ho viděli v tržnici viset na hácích a hodovaly na něm snad miliony masařek. Halina Pawlowská přečte svoji povídku Cestovní antiprůvodce, zavolá Vaškovi Šandovi a uslyšíte posluchačský příspěvek Lucie Švábové Pro Kubu.
Show Haliny Pawlowské Omeletky poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojka každou sobotu a neděli po 12. hodině. Všechny díly najdete na stránce pořadu zdarma. Omeletky můžete poslouchat i v aplikaci mujRozhlas, kterou lze stáhnout do mobilu.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Nejnovější hry a četba
E-shop Českého rozhlasu
Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.
Václav Žmolík, moderátor


Zmizelá osada
Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.