Co má rád řidič televizního Taxíku?

18. květen 2014

Štramberské uši, nebo svoje uši? Poslechněte si Aleše Hámu na vlastní uši!

Do květnové Lenošky usedl Aleš Háma se svým spoluhráčem ze skupiny Stigma kretena kytaristou Hardym Marzukim. Moderátor Ivo Šmoldas tentokrát nemusel společné téma hledat dlouho. Rychle se chytil na první pohled zjevného – totiž uší.

Poté, co si pánové porovnali velikost a kvalitu svých velkoryse konstruovaných boltců, se už ovšem řeč stočila k dětství. Aleš Háma ho prožíval v Karlovarském hotelu Pupp (tehdy ovšem zvaném Moskva).

Doprovázena hojnými salvami smíchu proplynula řeč okolo hudby, ukradených aut, rybaření, cestování, moderování a vědomostních soutěží až k netradičním dárkům a rodinné pohodě.

Záznam pořadu najdete v iRadiu.

autor: Markéta Košťáková
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.