Bude to totální pop, říká Berenika Kohoutová o své nové desce

7. listopad 2018

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová pomalu ale jistě pracuje na nové desce. Našla si prý dobrý tým a už se blíží k cíli. A něco nám o připravovaném projektu prozradila.

„Je to opravdu cílová rovinka,“ říká o tvorbě své desky Berenika Kohoutová. Už má prý dema devíti písní a po novém roce se můžou na její hudbu snad posluchači těšit.

„Bude to totální pop,“ slibuje Berenika Kohoutová. Písně, které na desce uslyšíme, otextovala sama. „Bude to dost specifické,“ směje se herečka a zpěvačka.

Jiří Holoubek a Berenika Kohoutová

Jaké měla dětství s tatínkem muzikantem a maminkou spisovatelkou? Uvažovala někdy o jiném povolání než o tom, kterému se teď věnuje? Uvažovala někdy o kariéře operní pěvkyně? Jak moc dnes zpěvák a herec potřebuje bulvár k životu?

autoři: Jiří Holoubek , mjp
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.