O pořadu Blízká setkání

Tereza Kostková a Adéla Gondíková vedou rozhovory s hosty, které znáte, anebo které stojí za to poznat. Blízká setkání vysíláme každý všední den po jedenácté na Dvojce. 

Dialogy, které pohladí po duši jejich hosty i posluchače. S Dvojkou můžete prožít blízké setkání s novým zajímavým člověkem každý všední den. V sobotu po 16. hodině (a v repríze následující středu ve 21:00) si pak můžete poslechnout to nejlepší z Blízkých setkání uplynulých dní.

Rozhovory s hosty, které znáte, anebo které stojí za to poznat, tradičně vedou Tereza Kostková a Adéla Gondíková. Během letních prázdnin 2022 je vystřídala dvojice moderátorů Aleš Cibulka a Vasil Fridrich. V červenci a srpnu 2023 se za mikrofonem střídají Tereza Bebarová a Vasil Fridrich. Každou středu je doplňuje Martin Hrdinka se zajímavým hudebním hostem.

Blízká setkání Terezy Kostkové a Adély Gondíkové se v prvním ročníku ankety Podcast roku umístila v top 10 v kategorii Veřejnoprávní podcast.

Historie:
Pořad vysíláme od 4. února 2019, kdy v programu nahradil pořad Host do domu.

Pořad připravují

Další pořady

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.

 • Stopy, fakta, tajemství...

  Pořad, který je vyvrcholením životního pátrání, zkušeností, hledání v archivech, vášně pro postihnutí pravdy a nacházení souvislostí hlavního protagonisty Stanislava Motla.

 • Příběhy z kalendáře

  Netradičně o významných osobnostech, objevech, stavbách a dějinných událostech. Nečekejte lekci z dějepisu, ale zábavný příběh, který chcete slyšet.

 • Desky, pásky, vzpomínky

  Písničky, které provázely život slavných muzikantů. Vyprávění hudební osobnosti o svém životě, inspiraci, rodině i přátelích, spoluhráčích a dalších zajímavostech.