Báječné dvojky z Dvojky. Tobogan navštívily nerozlučitelné dvojice

12. březen 2022

„Dnes tu máme samé báječné dvojky,“ prohlašuje moderátor Aleš Cibulka. Do Toboganu si tentokrát pozval hosty i s jejich protějšky. Přišla spisovatelka Zuzana Maléřová, moderátorka Marie Retková a Jiří Holoubek spolu s jejich báječnými dvojkami. Dorazila i šéfredaktorka Dvojky Lenka Mahdalová a spoustu dalších.

Po ukončení soutěže Báječná dvojka, se moderátor Aleš Cibulka rozhodl do Toboganu pozvat vybrané hosty i s jejich blízkými.

„Přišla jsem poděkovat všem posluchačům, kteří se zapojili do naší Báječné dvojky,“ vrací se k uspěšnému projektu šéfredaktorka stanice Dvojka Lenka Mahdalová. „Pustili jste nás do svých životů svým vyprávěním o partnerech. Bylo zajímavé slyšet, jak jste se seznámili a co všechno jste museli udělat pro to, abyste svou báječnou dvojku měli,“ děkuje šéfredaktorka.

autoři: Aleš Cibulka , mka
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.