Andrea Jarošová: Miniprasátko. Když chovatel domácího mazlíčka skončí u terapeuta…

25. únor 2024

Rozhodli jste se pořídit si populárního domácího mazlíčka v podobě miniaturního prasátka? Nejednou takový drobeček převrátil svým majitelům život naruby, když v městském bytě přerostl do rozměrů metrákového kance. Takovou situaci řeší taky Marián a jeho bratr Petr, který zoufalého prasečího chovatele objedná na terapeutické sezení. Jak dopadne, když se ho vedle Mariána s Petrem zúčastní také „miniprasátko“ Hektor?

Účinkují: Johana Švarcová, Petr Marek, Marek Taclík, Zdeněk Srstka a Stanislav Abrahám
Dramaturgie: Klára Novotná
Hudba: Stanislav Abrahám
Režie: Johana Švarcová
Natočeno: 2014

Další hry a četby poslouchejte živě na Dvojce a po odvysílání ještě po dobu čtyř týdnů online – na webu dvojka.rozhlas.cz nebo v aplikaci mujRozhlas. Rozhlasové hry i audioknihy jsou k poslechu zdarma, není možné je stáhnout. Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.