Zlatý oříšek 2006

2. srpen 2006

Český rozhlas 2 - Praha je letos partnerem již 8. ročníku soutěže ZLATÝ OŘÍŠEK. Jde o příležitost pro všechny děti od 6 do 14 let! Pro všechny šikovné a nápadité, kteří něco mimořádného a pozoruhodného vytvořili ve sportu, matematice, umění, historii, ale i v biologii a dalších oborech lidských dovedností a umu. Každý, kdo zná chlapce nebo dívku, kteří by si ocenění zasloužili, nám může poslat vypněnou přihlášku do konce října 2006.

Informujte dospělé, učitele, rodiče, sousedy! Přihláška může být podána i formou dopisu. Zlatý oříšek se koná pod záštitou ministerstev kultury a školství i samozřejmě všech dospělých a dětí, kteří drží palce úsilí, pracovitosti a schopnosti.
Finále uvidíme a uslyšíme závěrem roku v České televizi a na vlnách Českého rozhlasu 2 - Praha.

Příspěvky můžete posílat buď na e-mailovou adresu: prihlaska@zlaty-orisek.cz nebo si ji stáhněte ZDE, vytiskněte, vyplňte a poté pošlete na adresu:
Český rozhlas 2 - PRAHA
Vinohradská 12
120 99 Praha 2.

Obálku zřetelně označte heslem: Zlatý oříšek 2006!

autor: lup
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.