Zamilujete se do dnešního Ranního špeku stejně tak, jako hádaný předmět miluje mák nebo Rain Mana?

9. únor 2021

Každý den od pondělí do pátku vám v Ranní Dvojce představíme jeden Ranní špek. Hravou hádanku pro dobré vstávání. Připravují Dalibor Gondík, Regina Květoňová, Jakub Kaloč a Eliška Švepešová.    

Hravé hádanky naše posluchače baví a ani vy, kteří Ranní Dvojku z různých důvodů nemůžete nebo třeba nestihnete vždy poslouchat, o ně nemusíte přijít. I dnes jsou pro vás nachystané indicie: 

Miluju usměvavé lidi.
Miluju Rain Mana.
Miluju jednohubky.
Miluju mák.
Miluju špenát.
Dřevo, plast, bambus, kov, kost.

Uhodli jste? Rozklikněte si správnou odpověď.
Správná odpověď: párátko.

Ranní špek si můžete poslechnout každý všední den po šesté hodině ráno v Ranní Dvojce. Archiv špeků najdete na webu Dvojky nebo v aplikaci mujRozhlas

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...