Woody Allen: Mimochodem. Sžíravě sebeironická a vtipná autobiografie

Slavný režisér, komik, herec a spisovatel ve svých pamětech nic neskrývá. A jeho pohled na vlastní bouřlivé životní osudy nepostrádá humor.

Čte: Martin Hruška
Připravil: Tomáš Vlček
Dramaturgie: Marina Feltlová
Překlad: Michael Žantovský
Režie: Jakub Doubrava
Premiéra: 26. 11. 2021

Četba ze vzpomínek slavného režiséra, komika, herce a spisovatele na bouřlivý život plný přešlapů i  úspěchů, milostných vzplanutí i hořkých zklamání. S humorem sobě vlastním popisuje své dětství a dospívání, autorské začátky, cestu k filmu, která mu záhy přinesla slávu a uznání, ale i mnohé peripetie, pracovní i osobní. 

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...