Vzpomínka na skvělého humoristu, komika a vypravěče Jaroslava Štercla

24. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jaroslav Štercl v rozhlasovém studiu - 60. léta

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 1. května 2021.

Jaroslav Štercl byl vždycky zárukou smíchu a dobré nálady. Proto obvykle nemohl nikdy chybět v silvestrovských a jiných zábavných pořadech. Poslechněte si několik komických skečů v jeho neopakovatelném podání. Luděk Munzar promluví o Jaroslavu Šterclovi a jeho napodobování a se sojí troškou do mlýna přispěje i Klub komiků a klaunů Petra Nárožného. 

Skeče a scénky Rychlé Dvojky uslyšíte živě od pondělí do čtvrtka vždy ve 13:45 anebo pak v sobotním hodinovém speciálu od 9:00.

autor: Petr Rychlý
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová